УМОВИ ТА ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Правові умови
 
Компанія Xylem та її виробничі підрозділи й дочірні підприємства (далі — «Xylem») займаються обслуговуванням й експлуатацією цього та інших веб-сайтів (далі —
«
Веб-сайти Xylem») виключно для інформаційних цілей.
 
Реєстрація на сайтах
 
 • Деякі сторінки веб-сайту Xylem можуть бути захищені паролем. В інтересах безпеки та захисту бізнес-операцій лише зареєстровані учасники можуть отримати доступ до вищезазначених сторінок. Компанія Xylem залишає за собою право відмовити
  в реєстрації будь-якому користувачеві. Крім того, Xylem залишає за собою право призначити реєстрацію для певних сайтів, які раніше були у вільному доступі. Компанія Xylem має право в будь-який час і без обов'язкового зазначення причин заборонити користувачеві право на доступ до захищеної паролем частини веб-сайту, блокуючи його дані користувача (як визначено нижче), зокрема, якщо користувач:
  - використовує неправдиві дані з метою реєстрації;
  - порушує ці Умови або нехтує своїм обов'язком дбати про дані користувача;
  - порушує чинні закони під час доступу або використання веб-сайту Xylem; або
  - не користувався веб-сайтом Xylem тривалий період часу.
 • Для реєстрації користувач повинен надати точну інформацію та у випадку зміни цієї інформації через певний час оновити її (у міру можливості: в Інтернеті) без невиправданої затримки. Користувач обов'язково повинен надати компанії Xylem поточну адресу електронної пошти, за якою з ним можна зв'язатися.
 • Під час реєстрації користувач отримує код доступу, що містить ім'я користувача та пароль («дані користувача»). Під час першого доступу користувачу слід невідкладно змінити пароль, отриманий від Xylem, на такий, що відомий тільки користувачу. Дані користувача дають можливість користувачу переглядати й змінювати свої дані та за необхідності відкликати свою згоду на обробку даних.
 • Користувач повинен забезпечити недоступність даних користувача третім особам
  і несе відповідальність за всі операції та інші дії, що виконуються з використанням його даних користувача. У кінці кожного сеансу роботи в Інтернеті користувач повинен виконувати вихід з веб-сайтів, захищених паролем. Якщо користувачу стане відомо, що треті особи зловживають його даними користувача, йому слід
  у міру своєї поінформованості сповістити про це компанію Xylem без невиправданої затримки у письмовій формі або електронною поштою (залежно від обставин).  Після отримання цього повідомлення Xylem вживе заходів щодо відмови в доступі до захищених паролем частин веб-сайту для вказаних даних користувача. Знову отримати доступ під такими даними можна буде тільки за умови подання користувачем заяви до Xylem або нової реєстрації.
 • Користувач може в будь-який час вимагати припинення його реєстрації
  в письмовому вигляді, за умови що видалення не порушує належне виконання договірних відносин. У такому випадку компанією Xylem будуть вилучені всі збережені дані користувача, а також інші дані, що стосуються його особи, щойно ці дані стануть не потрібні.
Інформація та документи
 
Використання веб-сайтів Xylem або завантаження з них документів, матеріалів та інформації (далі — «матеріали») означає, що ви приймаєте Правові умови, викладені
в даному повідомленні. Якщо ви не згодні з Правовими умовами, негайно вийдіть з веб-сайту, а також не використовуйте й не завантажуйте будь-які матеріали з цього та будь-яких інших сайтів Xylem.
 
Зарубіжні користувачі, вибір права та юрисдикції
 
Вважається, що веб-сайти Xylem і матеріали, що містяться в них, надаються зі штату Нью-Йорк у Сполучених Штатах Америки, і ви погоджуєтеся, що ці Правові умови та використання веб-сайтів Xylem повинні підпадати під дію законів штату Нью-Йорк без урахування будь-яких принципів колізійного права. Ви також погоджуєтесь, що будь-які спори, які виникають в рамках цих Правових умов або через використання сайту Xylem, повинні бути представлені виключно в судах штату Нью-Йорк, і ви не будете відстоювати свої права в будь-якому суді або трибуналі іншої юрисдикції в будь-якій точці світу. Компанія Xylem не гарантує, що матеріали з веб-сайтів Xylem є прийнятними або доступними для використання в місцях поза межами США. Доступ до матеріалів
з територій, на яких матеріали вважаються незаконними, заборонений.
 
Сайти третіх сторін
 
Для вашої зручності компанія Xylem може надавати посилання на веб-сайти, підтримувані іншими особами, але не дає жодних гарантій щодо будь-яких таких сайтів чи заяв про це, а також відкидає будь-які зв'язки з цими сайтами. Якщо ви відвідуєте або використовуєте пов'язані веб-сайти, ви робите це на свій страх і ризик.
 
Відмова від відповідальності
 
Усі матеріали, поширювані через веб-сайти Xylem або доступні з них, надаються «як є»
і «як доступно», без будь-яких гарантій, прямих чи непрямих, включаючи серед іншого непрямі гарантії товарної якості, придатності для певної мети або відсутності порушень. Деякі юрисдикції не допускають виключення непрямих гарантій, тому вищевказане виключення може не поширюватися на вас.
 
Компанія Xylem не гарантує точності і повноти матеріалів, включаючи серед іншого надійність будь-яких порад або заяв, що відображаються на веб-сайтах Xylem або розповсюджуються через них, і ви покладаєтеся на будь-які з таких матеріалів, порад, заяв та інформацію на свій страх і ризик.
 
Компанія Xylem не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи збитки від вірусів, які можуть заразити ваше комп'ютерне обладнання або інше майно у силу вашого доступу до будь-якого з веб-сайтів Xylem або завантаження будь-яких матеріалів з них.
 
Обмеження відповідальності за збитки
 
Ні за яких обставин компанія Xylem не нестиме відповідальності за будь-які прямі, фактичні, непрямі, штрафні або інші збитки будь-якого роду в результаті якої-небудь причини, включаючи серед іншого простій, упущену вигоду або втрату даних, ні в рамках виконання положень контракту, недбалості або об'єктивної відповідальності, ні в інших випадках, які будь-яким чином пов'язані або випливають з використання веб-сайтів Xylem чи матеріалів, інформації та документів на будь-якому з веб-сайтів Xylem і або доступних через них.
 
Обмежена ліцензія
 
Приймаючи Правові умови, що містяться в цьому документі, ви погоджуєтеся не надавати зовнішні або внутрішні посилання на сайт Xylem в будь-яких цілях без письмового дозволу компанії Xylem, а Xylem надає вам право переглядати, завантажувати і копіювати матеріали за умови, що: (а) всі авторські права і права власності зберігаються;
(б) матеріали не змінюються жодним чином і не надаються для публічного перегляду чи загального поширення, а графічні елементи не використовуються окремо від супровідного тексту; і (в) матеріали використовуються тільки для інформаційних та некомерційних чи особистих цілей.
 
Інформація, що надається вами
 
Не відправляйте жодної конфіденційної або службової інформації в компанію Xylem через веб-сайти Xylem. Ви погоджуєтесь, що вся надіслана вами інформація не буде вважатися конфіденційною або службовою, і надаєте компанії Xylem необмежену, безвідкличну ліцензію без сплати роялті на використання, відтворення та розповсюдження такої інформації в усьому світі.
 
Зміни
 
Компанія Xylem залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в ці Правові умови. Усі такі зміни та модифікації вступають в силу негайно після публікації цих змінених або модифікованих Правових умов на веб-сайтах Xylem. Використання вами веб-сайту Xylem після публікації змінених або модифікованих Правових умов означатиме, що ви приймаєте ці модифіковані або змінені Правові умови. Час від часу вам потрібно переглядати Правові умови, розміщені на веб-сайтах Xylem, для ознайомлення з поточними Правовими умовами.