Політика конфіденційності

Компанія Xylem та її виробничі підрозділи й дочірні підприємства (далі — «Xylem») займаються обслуговуванням й експлуатацією цього та інших веб-сайтів (далі — «веб-сайти Xylem») і переймаються проблемами конфіденційності в Інтернеті. Таким чином, компанія Xylem вважає, що ви повинні ознайомитися з нашими правилами поводження з інформацією в Інтернеті та видами інформації, яку ми можемо збирати, а також яким чином ми її використовуватимемо.
 
Ми автоматично зберігаємо імена доменів усіх відвідувачів сайту Xylem й/або їхні
IP-адреси.
 
Якщо ви звернетеся до нас електронною поштою, ми збережемо вашу адресу електронної пошти; в інших випадках особиста інформація збирається на веб-сайтах Xylem тільки у разі вашого добровільного рішення надати її. Така особиста інформація може включати ваше ім'я та/або ім'я вашого роботодавця, адресу, номер телефону та адресу електронної пошти. У разі нашого запиту на надання особистої інформації ми постараємося повідомити вам про шляхи використання цієї інформації, перш ніж ви її надасте.
 
Зібрана інформація може агрегуватися для проведення аналізу відвідуваності сторінок, середньої кількості часу, проведеного на сайті, тощо. Агрегована інформація використовується для покращення дизайну й змісту веб-сайтів Xylem. Зазвичай особиста інформація, яку ми збираємо, використовується для відповіді на запити відвідувачів, але в деяких випадках може використовуватися для маркетингових досліджень, а також надання вам інформації про наші власні або пов'язані товари чи послуги, які ми вважаємо корисними для вашого бізнесу. Ми можемо надати доступ до цієї інформації нашим дистриб'юторам, торговим представникам або іншим бізнес-партнерам для забезпечення їм можливості відповісти на запити відвідувачів, а також надати інформацію про наші власні або пов'язані товари чи послуги, які ми вважаємо корисними для вашого бізнесу. Також веб-сайти Xylem можуть надавати посилання на веб-сайти наших дистриб'юторів, торгових представників або інших бізнес-партнерів, і хоча ми вважаємо, що вони використовують високі стандарти й мають повагу до конфіденційності, ми не несемо відповідальності за зміст чи політику конфіденційності, яку вони використовують.
 
Компанія Xylem не продаватиме третім особам будь-яку особисту інформацію, отриману від візиту відвідувачів або їх використання веб-сайту Xylem, окрім як у випадку продажу дочірньої компанії або всіх чи суттєвої частини активів операційного підрозділу, зібраних дочірньою компанією чи підрозділом, або таких, що використовуються в ході звичайної господарської діяльності.
  
Ви повинні знати, що:
  • у разі отримання запиту на розкриття особистої інформації за законом, рішенням суду або на вимогу урядових чи судових органів, які здійснюють виконання судових рішень, ми можемо його виконати;
  • ми можемо передавати ваші особисті дані або реквізити вашого використання веб-сайту іншим компаніям, що входять до групи компаній Xylem;
  • ми можемо надавати інформацію у разі необхідності для запобігання шахрайству або іншій незаконній діяльності, наприклад умисних атак на системи інформаційних технологій Xylem, а також за потреби у реалізації або збереженні юридичних прав чи засобів юридичного захисту.
 
Інформація щодо файлів cookie. Ми використовуємо файли cookie для запису користувальницької інформації щодо сторінок, на які користувачі переходять або відвідують, а також запису минулої діяльності на сайті для забезпечення кращого обслуговування під час повернення користувачів на наш сайт, налаштування змісту веб-сторінок відповідно до типу веб-переглядача, що використовується, а також іншої інформації, що відправляється відвідувачем.
 
У разі зміни Політики конфіденційності Xylem або якщо в майбутньому ми матимемо намір використовувати інформацію, зібрану на веб-сайті Xylem, в інший спосіб, про який вам не було попередньо повідомлено, ми опублікуємо ці зміни на веб-сайтах компанії. Тільки інформація, зібрана після такої публікації, підпадає під дію нової Політики і матиме нове застосування.
 
Інформація щодо безпеки. Ми використовуємо стандартні технології шифрування під час передання та отримання клієнтських даних, що надаються нашому сайту. На наших фізичних об'єктах забезпечені відповідні заходи безпеки для захисту від втрати та зміни інформації, наданої вами на нашому сайті, а також від зловживання цією інформацією. Однак ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої такої інформації.
 
Якщо ви вважаєте, що веб-сайт Xylem не дотримується цієї Політики конфіденційності, негайно зв'яжіться з нами за тел. +1 914 323-5700 та попросіть з'єднати вас з офісом головного юрисконсульта.