Zbiorniki deszczowe

 
 
 
Ekonomiczne rozwiązania


Ponieważ oczyszczalnie ścieków posiadają tylko ograniczoną zdolność w zakresie oczyszczania wody opadowej, niezbędne jest stosowanie zbiorników deszczowych i kanałów spiętrzających do tymczasowego gromadzenia napływającej wody deszczowej w przypadku gwałtownych opadów.

 

© sayhmog - Fotolia.com

 

W wyniku systematycznego napełniania i opróżniania w zbiornikach tych następuje nagromadzenie substancji stałych, które po pewnym czasie zaczynają mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego systemu. Dzięki zainstalowaniu hydroeżektora Flygt osady można łatwo usunąć podczas opróżniania zbiornika retencyjnego, tym samym eliminując konieczność ręcznego czyszczenia.

 

 

Oferujemy systemy pozwalające na wybranie odpowiedniego rozwiązania bez względu na geometrię zbiornika, gwarantującego ekonomiczne i dostosowane do potrzeb  czyszczenie zbiornika.​

 

 

 

 

 

 

 

 

​Dodatkowe informacje

Hydroeżektory Flygt
Mieszadła Flygt 4600
Pompy odwadniające
Katalog pomp wynajem

 

Wybajem pomp
Dystrybutorzy
Autoryzowane serwisy
Kontakt

 

 
 
​ ​

 

 

Hydroeżektory Flygt serii 4700 

Hydroeżektor wykonuje dwie różne czynności w zależności od poziomu wody. Gdy jest zanurzony, działa jak mieszadło z wykorzystaniem podstawowego i wtórnego przepływu wody. Gdy poziom wody jest niski, a dysza nie jest zanurzona, eżektor automatycznie zamienia się w urządzenie do spłukiwania.

 

 

Zatapialne mieszadła typoszeregu Flygt 4600 to urządzenia zapewniające w porównaniu z mieszadłami z długim wałem większą elastyczność, jeśli chodzi o miejsce zainstalowania i ustawienie. Mieszadło można w łatwy sposób przestawić w celu zapewnienia dobrego mieszania, i to bez względu na kształt zbiornika.