Rolnictwo

 

Racjonalna hodowla zwierząt w gospodarstwie wiejskim wymaga takiego wyposażenia pomieszczeń hodowlanych, które w sposób ekonomiczny rozwiązuje problemy techniczne.

 


 

Technologie w gospodarce gnojowicą
Technologie systemowe dla gospodarki wiejskiej

 

 

Proponujemy rozwiązania systemowe oparte na pompach z wirnikiem tnącym oraz mieszadłach w gospodarowaniu gnojowicą dla gospodarstw hodowlanych. Rozwinęliśmy system dla ekologicznego składowania i homogenizacji gnojownicy, aby przygotować ją do dalszego wykorzystania.

 

 

 

​Dodatkowe informacje
 
 
Optymalne urządzenia i procesy
 
Rozmaite metody powinny odpowiadać zróżnicowanym wymaganiom poszczególnych procesów stosowanych w gospodarce wiejskiej. Rozwiązania oferowane przez firmę Xylem zostały rozwinięte na bazie doświadczeń i są realizowane w wysokim standardzie jakości. Dzięki naszym produktom i rozwiązaniom pomagamy klientom zwiększać efektywność i ograniczać koszty. Nasze urządzenia mogą być między innymi wykorzystane do odpompowania gnojowicy do beczkowozu.
 

 
 
Dostarczając efektywnych rozwiązań z zakresu transportu, oczyszczania i dezynfekcji wody pomagamy ludziom w tworzeniu niezwykłych rozwiązań realizacji ich pasji i marzeń.
 

 
 
Nasi klienci są inspiracją dla tworzenie bardziej efektywnych rozwiązań, nowych produktów i usprawnianiem istniejących procesów.
 

 
 
Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami i motywują nas do nowych wyzwań i przełamywania schematów i barier.


 

 

Spełnione marzenie jest bezcenne i dla każdego jest jedyne w swoim rodzaju.


 

 

Nie musi być duże ważne że jest Twoje.


 

 

Ich realizacja była możliwe dzięki czystej i bezpiecznej wodzie ...


 
 
 
 
Przegląd produktów dla rolnictwa
 
 
 
Zatapialne pompy Flygt z wirnikiem tnącym zostały skonstruowane specjalnie do pompowania płynnej gnojowicy, zawierającej części włókniste. Bez względu na to, czy zadanie jest łatwe czy wymagające Xylem zawsze dostarcza właściwe rozwiązanie. Wirniki tnące serii Flygt F cechują się dużą mocą i niezawodnością. W połączeniu z hydrauliką N, odporną na zatykanie, zapewniają one doskonałą niezawodność pracy i ograniczenie kłopotliwych i kosztownych przestojów.
 
 
 
 
Ryzyko zatykania podczas tłoczenia przefermentowanego substratu należy ograniczyć do minimum. Pompy Flygt z technologią N stanowią tu najlepsze rozwiązanie. Chroniony patentem układ hydrauliczny charakteryzuje się samooczyszczaniem i osiąga stałą wysoką sprawność przekraczającą 80%.
 
 
 
 
Dzięki swojej kompaktowej obudowie i małej masie pompy te charakteryzują się wyjątkową elastycznością, jeśli chodzi o zastosowanie. Stosowane są w biogazowniach głównie do tłoczenia substratów które nadają się do produkcji biogazu. Pompa wytwarza szybki wir pojawiający się pod działaniem wirnika.
 
 
 
Zatapialne mieszadła typoszeregu Flygt 4600 to urządzenia zapewniające w porównaniu z mieszadłami z długim wałem większą elastyczność, jeśli chodzi o miejsce zainstalowania i ustawienie. Mieszadło można w łatwy sposób przestawić w celu zapewnienia dobrego mieszania, i to bez względu na kształt zbiornika.
 
 
Mieszadła bananowe Flygt
 
Mieszadła bananowe Flygt łączą w sobie doskonałe rozwiązanie hydrauliczne z dużą średnicą i małą prędkością. Mieszadło bananowe jest tym samym optymalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wytwarzanie maksymalnego naporu przy minimalnym poborze mocy. Odchylony do tyłu kształt wirnika bananowego zapewnia doskonałe własności samoczyszczące, które chronią nawet przed zatykaniem przez media zawierające włókna.
 
 

Fermy bydła

Trzoda chlewna

Gnojowica

Produkcja biogazu