Parki wodne i parki rozrywki

 

 

Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania

 

 

Z efektami pracy naszych urządzeń możesz się spotkać podczas spokojnej przejażdżki łódką w kanale i zwiedzaniu parku, a także spływając dzikimi rzekami, w wodospadach, gejzerach i w obiektach do surfowania.

   


 

Systemy pompowania w parkach wodnych są intensywnie eksploatowane w godzinach otwarcia, zatem zużywają dużo energii elektrycznej. Ponadto, niezawodność jest tu kluczowa w zapobieganiu nieplanowanym przerwom w działaniu urządzeń. Najczęściej woda poddawana jest cyrkulacji co zwiększa ryzyko zatkania pomp.

 

 

 

Wielofunkcyjne łatwe w instalacji

 

Pompy śmigłowe Flygt przeznaczone są do transportu dużych ilości wody przy niskich wysokościach podnoszenia. Wykorzystują opatentowaną technologię Flygt N, znaną ze swojego systemu samooczyszczania oraz długotrwałej wysokiej sprawności.

 

 

Montaż lub demontaż pompy śmigłowej Flygt z pompowni trwa zaledwie kilka minut. Stosowanie śrub mocujących jest zbędne. Te ekonomiczne i wydajne urządzenia pracują zanurzone w pompowanej cieczy. Sprawia to że instalacja jest mniej skomplikowana, umożliwia lepsze chłodzenie oraz cichszą pracę silników w stosunku do niezatapialnych pomp śmigłowych.

Więcej informacji...

 

 

 
Dezynfekcja za pomocą światła ultrafioletowego
 
Wykorzystywanie chloru, dwutlenku chloru, podchlorynu i innych substancji chemicznych do dezynfekcji cieczy może wywołać efekty, które są szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Technologia UV jest lepszą alternatywą dla dezynfekcji cieczy niż dezynfekcja chlorem. Intensywnie przebadana i technologicznie rozwinięta metoda dezynfekcji za pomocą światła ultrafioletowego została zaczerpnięta z naturalnego działania światła słonecznego.
 


Unieszkodliwianie bakterii, wirusów, pasożytów za pomocą promieniowania ultrafioletowego (UV) jest wypróbowaną i przetestowaną metodą dezynfekcji, przyjazną dla środowiska. Światło ultrafioletowe zmienia informacje genetyczne (DNA) unieszkodliwianych bakterii i zarazków, a tym samym zapobiega dalszemu podziałowi komórek. A zatem ponad 99,99% wszystkich patogenów można unieszkodliwić w ciągu kilku sekund.

 

 

​Dodatkowe informacje

Pompy Flygt 2000
Pompy Flygt C 3000

Pompy Flygt N 3000
Pompy Flygt śmigłowe
Mieszadła Flygt 4600
  

 

System UV WEDECO A/B 
System UV WEDECO BX
UV WEDECO Spektron 

 
 
 

​