Odwodnienia

 

 

Niezawodność i wydajność

 

 

Nie ważne jakiemu wyzwaniu trzeba sprostać, nasze produkty i rozwiązania odwadniające spełniają oczekiwania naszych Klientów i pozwalają im efektywnie rozwiązywać problemy. Dzięki zastosowaniu naszych produktów możliwe jest uzyskanie wysokiej efektywności i wydajności a także usprawnienie istniejących rozwiązań.

  

Pompy zatapialne Flygt oraz pompy Godwin są doskonałym rozwiązaniem przy prowadzeniu wielu prac odwadniających na placu budowy i  odwodnieniach. Oferujemy szeroki wybór pomp o różnym przeznaczeniu, poczynając od tłoczenia czystej wody przez warstwy piaszczyste aż do pompowania cieczy osadowej. Te pompy mogą być bez problemu przewożone, co zapewnia możliwość ich wykorzystania w różnych miejscach.


Katalog pomp na wynajem

Poradnik dotyczący pomp odwadniających
Katalog pomp Godwin

 

 

 

Zastosowania pomp odwadniających
 
Bez względu na to, czy używana jest jedna pompa, dwie, czy więcej, nasza firma jest w stanie dostarczyć wszystko to, co jest potrzebne do ciągłej pracy, począwszy od sterowników do pojedynczych pomp, poprzez czujniki i wyposażenie rozruchowe do kompletnego nadzoru nad uruchomieniem skończywszy. 
 

 

 

 

 

Pompy Flygt Ready

Najmniejsze elektryczne pompy odwadniające Flygt z serii Ready zostały zbudowane w sposób pozwalający na intensywne użytkowanie w miejscu pracy oraz usuwanie z łatwością zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir. Te lekkie pompy nadają się do użytku tam, gdzie użycie innych pomp nie jest możliwe. Można je przechowywać w pojazdach serwisowych, gdzie są zawsze pod ręką na wypadek usuwania skutków powodzi lub sprzątania.

 

 

Pompy zatapialne Flygt serii Ready

Pompy zatapialne Flygt serii Ready 

 
 
 
Pompy Flygt 2000
 
Pompy Flygt z serii 2000 z łatwością pompują ciecze z cząstkami, o własnościach ściernych lub o wysokim współczynniku lepkości z dużą zawartością cząstek stałych. Charakteryzuje je duża wydajność 300 l/s i wysokość podnoszenia cieczy do 200 metrów.
 
 
 
 
 
 
Pompy Flygt 2600
 
Pompy Flygt z serii 2600 są przeznaczone do użytku profesjonalnego w trudnych warunkach odwadniania między innymi w kopalniach. Ekstremalna wytrzymałość i odporność na zużywanie się sprawia, że te pompy zapewniają niezmiennie wysoką wydajność przez długi okres. Trzy razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne pompy odwadniające, pompy Flygt 2600 charakteryzuje opatentowany przez nas układ hydrauliczny DuraSpin, mniejsza liczba podzespołów, trwałe materiały i ergonomiczny projekt.
 
 
 
 
 
Pompy Flygt 2600 seria szlamowa
 
Pompy Flygt 2600 seria szlamowa zostały zbudowane na bazie serii Flygt 2600 i z łatwością potrafią sprostać trudnym wyzwaniom,  jakie stawia płynący szlam i inne ciecze, bez ryzyka zatykania. Pompy te charakteryzuje wirnik z wysokochromowej stali pozwalający na przepływ dużych ciał stałych oraz ciał stałych o koncentracji masowej w przybliżeniu 20% na s.m.
 
 
 
 
 
 
Pompy Flygt 2700
 
Pompy Flygt z serii 2700 ze stali nierdzewnej są przeznaczone do pompowania cieczy agresywnych i ściernych z szerokim zróżnicowaniem poziomów pH. Te pompy są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom odwadniania. Pompy idealnie sprawują się w warunkach pH 2 do 10, a więc są na tyle wytrzymałe, by pompować ciecze o odczynie zarówno wysoko kwaśnym, jak i wysoko zasadowym.
 
 
 
 
 
Pompy Flygt 2800 BIBO
 
Pompy Flygt z serii 2800 BIBO łączą w sobie sprawdzoną konstrukcję hydrauliczną z innowacjami wyznaczającymi standardy w odwadnianiu. Nowa konstrukcja jeszcze lepiej chroni elementy hydrauliczne oraz uszczelnienia. Solidność cechująca nową serię pomp Flygt 2800 BIBO zapewnia ciągłą pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.
 
 
Pompy zatapialne serii 2800
Pompy zatapialne Flygt serii 2800  
 
 
Pompy Flygt 5000
 
Pompy Flygt z serii 5000 są przeznaczone do pompowania bardzo wysoko abrazyjnych ciał stałych, które są zawieszone w cieczy. Seria pomp została zaprojektowana do uzyskania doskonałej wydajności przy niskim zużyciu energii. Pompy te charakteryzuje długa trwałość użytkowania i prosta konserwacja co sprawia że nadają się do szerokiej gamy aplikacji związanych z transportem szlamu.
 
 

 

 

 

Pompy Godwin

 

Samozasysające automatyczne pompy Godwin wyposażone w niezależne źródło umożliwiają pompowanie cieczy z ciałami stałymi, ścieków i szlamu oraz pracę na sucho bez żadnych uszkodzeń. Oferują one wygodną automatyczną funkcję samozasysania i nieograniczone możliwości związane z pracą na sucho na których mogą polegać firmy budowlane. Zapewniają wyjątkową kontrolę nad wodą gruntową podczas wykopów na placu budowy i innych operacji budowlanych.

 


Pompy Godwin - automatyczne pompy samozasysające

Katalog pomp Godwin

 

 

 

 

Wynajem produktów
 
Doradzimy i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Oferujemy szeroki zakres produktów, od lekkich przenośnych pomp dwadniających, pomp szlamowych, pomp do pracy w trudnych warunkach, pomp ściekowych, pomp pancernych do mediów ścierających po agregaty pompowo spalinowe 
o wysokiej wydajności odwadniania, pompowania szlamów i ścieków.  
 

Katalog pomp na wynajem

 

​ ​