Pompy ściekowe

 

 

 

 

 

 
Warto zobaczyć także
 
 
 
 
Ryzyko zatykania podczas tłoczenia przefermentowanego substratu należy ograniczyć do minimum. Pompy Flygt z technologią N stanowią tu najlepsze rozwiązanie. Chroniony patentem układ hydrauliczny charakteryzuje się samooczyszczaniem i osiąga stałą wysoką sprawność przekraczającą 80%.
 

 
 
 
 
 
Pompy rozdrabniające typoszeregu F 3000 nadają się szczególnie do tłoczenia mediów o dużej zawartości materiałów stałych. Mocne wirniki tnące oraz płyta tnąca wykonane są z odpornej na ścieranie stali wysokochromowej i mogą ciąć materiał o długich włóknach. Dzięki temu medium staje się bardziej jednorodne i łatwiej jest je pompować.

 
 
 
 
Pompy z wirnikami kanałowymi od wielu lat są stosowane do tłoczenia różnego rodzaju mediów. Konstrukcja układu hydraulicznego pozwala na osiągnięcie wysokiej sprawności hydraulicznej przy zachowaniu dużego wolnego przelotu pompy. Ich sprawność stanowiła punkt odniesienia przy opracowywaniu układów hydraulicznych nowej generacji w technologii N.


 
 
 
 
Pompy Flygt serii D 8000 to wysoce niezawodne zatapialne pompy vortex do efektywnego transportu mediów powodujących korozje. W całości wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316 pompy Flygt D 8000 cechuje wirnik o dużym przelocie typu Vortex, który zapewnia stałe parametry przez cały okres ich użytkowania, niezawodność eksploatacyjną i konserwacje ograniczoną do minimum.
 

 
 
 
 
Pompy Flygt serii D 8200 zostały skonstruowane z myślą o pracy w trudnych warunkach dlatego z łatwością transportują ścieki komunalne i przemysłowe oraz są wykorzystywane w szerokim zakresie do innych zastosowań. Wszystkie części składowe pomp są specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane w celu optymalizacji pracy oraz przedłużenia żywotności pompy.
 

 

 

 
 
Pompy Flygt serii M 3000 zostały specjalnie zaprojektowane​ dla systemów kanalizacji ciśnieniowej, posiadają wirnik z urządzeniem rozdrabniającym części stałe na małe elementy, które mogą być łatwo pompowane rurami o średnicy 32-50mm. Ścieki bytowe są rozdrabniane, dzięki czemu mogą być prowadzone przez długie przewody ciśnieniowe o minimalnym przekroju.