TOP 10


Dziesięć najlepszych aplikacji od firmy Xylem

Xylem oferuje szereg aplikacji wspomagających klientów w ich codziennej pracy. Jeżeli szukasz pompy odwadniającej, projektujesz system pomp, monitorujesz jakość wody aplikacje przedstawione poniżej pomogą Ci, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.


Xylect Mobile 
Ta aplikacja jest rozszerzeniem naszego sieciowego programu doboru produktów − Xylect Professional. Aplikacja oferuje natychmiastowe wsparcie dla produktu w terenie i w czasie podróży. Projekty możesz zapisać na swoim koncie internetowym. Xylect posiada szereg funkcji oraz danych pomagających w szybkim, łatwym doborze pomp marki Lowara, Vogel, Godwin i Flygt oraz identyfikacji części marki Flygt.


Xylem Dewatering 
Umożliwia dostęp do niezbędnych informacji i wskazówek dotyczących zdolności odwadniania produktów firmy Xylem − bezpośrednio z Twojego smartfona lub tabletu!  Aplikacja ta zawiera wiadomości na temat pomp marki Flygt oraz Godwin, w tym informacje o modelach, specyfikacje, zdjęcia i informacje o akcesoriach oraz kalkulator odwadniania, a także podaje lokalizacje przedstawicielstw firmy Xylem. Dostępna w App Store, dla iPhone’a oraz iPada oraz w Google Play dla urządzeń z systemem Android. 


Xylem USA Rep/Distributor Locator 
Aplikacja pomoże Ci znaleźć lokalnego przedstawiciela lub dystrybutora firmy Xylem w Stanach Zjednoczonych (na podstawie kodu pocztowego lub miasta/stanu), a także marek firmy Xylem oferujących produkty do transportu i utylizacji cieczy, w tym Flygt, Leopold, Sanitaire i WEDECO. Dostępna w App Store, dla iPhone’a oraz iPada oraz w Google Play dla urządzeń z systemem Android. 


Flygt MyConnect 
Aplikacja na smartfony MyConnect jest bardzo łatwa w użyciu i w połączeniu z WiFi wbudowanym w sterownik Flygt MyConnect umożliwia dostęp do informacji dotyczących pompowni, takich jak poziomy wody, czasy pracy pomp i alarmy. Aplikację możesz również wykorzystać do monitorowania lub zmiany poziomu uruchomienia/zatrzymania, wymuszania uruchomienia/zatrzymania lub nawet zablokowania pompy. Dostępna w App Store i Google Play.


Goulds Professional Dealers Association (GPDA) Rewards 
Goulds Professional Dealers Association (GPDA) pomaga instalatorom pomp rozwijać biznes, oferując narzędzia, szkolenia i wsparcie. Ta nowa aplikacja umożliwia członkom zdobywanie punktów oraz zarządzanie swoimi kontami z urządzenia mobilnego za pomocą funkcji takich jak: skanowanie, manualne wprowadzanie danych do rejestru zakupów, łatwy wgląd w bilans punktów i bezpośrednie odnośniki do pomocy czy informacji o produktach. Dostępna w App Store i Google Play.


Goulds Water Technology Catalog 
Aplikacja ta jest źródłem informacji o najnowszych produktach, dokumentacji oraz zdjęć pełnej linii produktów Goulds Water Technology, dostępnych za dotknięciem palca. Szukaj według produktu lub nazwy produktu, przeglądaj według kategorii produktów. Za dotknięciem palca uzyskujesz dostęp do broszur, specyfikacji, rysunków, instrukcji i wielu innych materiałów. Dostępna w App Store i Google Play. 


Bell & Gossett SystemSyzer 
SystemSyzer jest narzędziem z zakresu systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), wspomagającym projektowanie systemu rur. Aplikacja ta bazuje na oryginalnym kalkulatorze kołowym zaprojektowanym przez Gil’a Carlsona z Bell & Gossett. Narzędzie składa się z różnych kalkulatorów, w tym kalkulatora strat wskutek tarcia i kalkulatora prędkości przepływu oraz kalkulatora ustawiacza obwodu i zaworu trójfunkcyjnego. Aplikacja SystemSyzer jest dostępna w App Store i Google Play. 


Bell & Gossett Mobile Catalog 
Najnowsze informacje o produktach, dokumentacja i zdjęcia linii produktów B&G podane w przystępny sposób umożliwiają szybkie wyszukiwanie według produktów lub nazwy dokumentu, łatwy podgląd produktów według kategorii i dostęp do broszur, specyfikacji, rysunków, instrukcji oraz wielu innych materiałów za pomocą jednego kliknięcia. Zawiera prostą wyszukiwarkę lokalnych przedstawicieli. Dostępna na iPhone’a oraz urządzenia z systemem Android. 


AquaViewer 
Zawsze i z dowolnego miejsca powinieneś mieć dostęp do danych dotyczących jakości wody w Twoim zakładzie akwakultury! Aplikacja YSI AquaViewer wyświetla w czasie rzeczywistym dane z czujników urządzeń kontrolnych i sterowniczych YSI. Oprócz danych, warunki są wizualizowane za pomocą kolorów: czerwonego, żółtego i zielonego. Dostępna w App Store na iPhone’a oraz iPada.


XyDial 
Aplikacja dostępna wyłącznie na iPhone’a, umożliwiająca optymalne wykorzystywanie energii słonecznej! XyDial umożliwia Ci umiejętne zlokalizowanie, konfigurację, regulację i optymalizację Twojego panelu słonecznego w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na ziemi, za pomocą działającego na iPhone systemu GPS, cyfrowego kompasu, cyfrowego żyroskopu i przedniej kamery. Aplikacja identyfikuje rozmieszczenie dające najwyższą efektywność na podstawie położenia geograficznego panelu, orientacji, daty kalendarzowej i pory dnia. Najnowsza wersja 2.0 umożliwia użytkownikom wprowadzenie kosztów energii elektrycznej i obliczenie oszczędności energii oraz oferuje wiele innych, ciekawych funkcji. Dostępna w App Store na iPhone’a oraz iPada. 
​​​​​​​​​​​