Program SECAD

 

Uproszczenie prac projektowych

 

 

Program SECAD jest to narzędzie do rysowania dostarczane jako kompleksowy pakiet oprogramowania opracowany przez Flygt. Głównie jest on przeznaczony do użytku przez osoby zajmujące się projektowaniem obiektów kanalizacji ściekowej i deszczowej.

 


 

 

W podstawowej funkcjonalności programu SECAD dostępne są tylko rysunki wymiarowe. Aby włączyć zaawansowane funkcje projektowe należy wprowadzić odpowiedni kod który można otrzymać bezpłatnie kontaktując się z firmą Xylem. 

 

 

 

Oprogramowanie SECAD

 

To oprogramowanie znacznie upraszcza i automatyzuje prace projektowe w zakresie automatycznego generowania rysunków koncepcyjnych obiektów i instalacji zawierających produkty Flygt.

 

Pakiet SECAD zawiera dwie główne funkcje

 - funkcje konstrukcyjne zawierające osiem różnych modułów konstrukcyjnych

 - bazę rysunków produktów

 

 

 

Funkcje konstrukcyjne

 

Zawierają odrębne moduły projektowe dostosowane dla różnych programów,  do stosowane do różnych produktów w zależności od wprowadzonych informacji.

  

 

Baza rysunków produktów
 
Jest dostarczana w celu umożliwienia użytkownikowi łatwego dostępu do rysunków wymiarowych produktów które mogą być w prosty sposób umieszczane w rysunkach CAD. W bazie są dostępne kompletne i w prawidłowej skali rysunki dla większości produktów Flygt.
 


  
 
Korzyści z używania programu SECAD
 
 - przyspieszenie projektowania obiektów
 - możliwość wykorzystania zoptymalizowanych rozwiązań
 - minimalizacji ryzyka
 - sprawdzone konstrukcje
 - efektywne rozwiązania i minimalizacja kosztów
 - łatwe wsparcie przy wykorzystaniu rysunków montażowych
 - oszczędność czasu i pieniędzy na rysunkach