Witamy w Xylem Water Solutions Polska

 

Praktyczne i sprawdzone rozwiązania

Poparte ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem badań i rozwoju w zakresie wiedzy technicznej i innowacyjności dotyczącej mieszania, mieszadła Flygt gwarantują niezrównaną efektywność i niezawodność, której oczekuje się do zaufanego lidera w branży technologii mieszania. 
Więcej informacji... 
 

 
 
  

Pompy Flygt
Zatapialne pompy Flygt są szeroko stosowane w gospodarce wodno-ściekowej, w oczyszczalniach ścieków, w procesach technologicznych, w górnictwie, budownictwie, instalacjach przemysłowych, do odwadniania, nadają się do szerokiej gamy zastosowań.
Więcej informacji...
  


Mieszadła Flygt
Z mieszadłami Flygt można efektywnie regulować beztlenowe, niedotlenione oraz fermentacyjne procesy niezależnie od głębokości, wielkości, kształtu i rozmiaru zbiornika.
Więcej informacji...

 

 


Systemy ozonowania
Utlenianie ozonem jest jedną z najbardziej skutecznych i przyjaznych dla środowiska metod stosowanych w uzdatnianiu wody, bieleniu papieru i celulozy​ oraz w wielu innych obszarach zastosowań.

 

   

   
 
Zaawansowane procesy utleniania (AOP)
Zaawansowane procesy utleniania (Advanced Oxidation Process - AOP) jest to połączenie dwóch lub więcej procesów w celu generowania rodników hydroksylowych (rodników OH) lub zwiększania ​ich liczby.

  


Strona internetowa
Informacje dotyczące produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę Xylem.
 

Darmowe szkolenie online

Flygt Concertor, w pełni zintegrowany system o przenoszący pompowanie ścieków na zupełnie nowy poziom. Nazwa Concertor opiera się na łacińskim słowie "concentare", które oznacza wspólną pracę w harmonii.
Więcej informacji...

 

 


Pompy Lowara
Lowara jest liderem na europejskim rynku w obszarze dostaw pomp dla odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jest częścią Xylem największego światowego producenta pomp.

 

 


 Systemy napowietrzania

W celu zapewnienia wysokiego transferu tlenu i wydajności mieszania przy minimalnym zużyciu energii możesz polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.
Więcej informacji...

 

 


Systemy UV
Sprawdzone, energooszczędne rozwiązanie do dezynfekcji wody, ścieków, wody technologicznej pod ciśnieniem oraz innych cieczy o niskiej przepuszczalności promieniowania UV.
Więcej informacji...

  


 

Pompownie ścieków
Zadaniem pompowni ścieków jest hydrauliczny transport dopływających ścieków w sposób możliwie bezawaryjny, energooszczędny i bez dużych nakładów na przeglądy i prace konserwacyjne.

 

 

Filmy w serwisie YouTube
Prezentacje produktów firmy Xylem dostępne na kanale XylemPolska w serwisie Youtube.
 

Xylect - narzędzie doboru produktów Xylem

Programy Xylem są narzędziami które skutecznie skracają proces wyboru produktu i ułatwiają pracę użytkowników, którzy uzyskują natychmiastowy dostęp do aktualnej bazy produktów a także do zaawansowanego oprogramowania.
Więcej informacji...
    
Pompy Godwin
Czegokolwiek potrzebujesz, od odwodnień budowlanych, kopalnianych i kamieniołomów, do zapewnienia dostaw wody pitnej oraz obejść kanalizacji miejskiej i przemysłowej, Godwin jest najlepszym wyborem.

 
 

Zestawy hydroforowe
Dzięki wysokiej niezawodności działania, długiej żywotności i niskiemu zużyciu energii jest to sprawdzona i dobra inwestycja.
Więcej informacji...
 
 
  
  
 
 
Filtracja i drenaż Leopold
Systemy Leopold zapewniają wieloletni spokój wykonawcy i klienta dzięki wyjątkowej jakości wykonania i innowacyjnym rozwiązaniom.
Więcej informacji... 
 
 
 
 
  
Wynajem urządzeń
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu urządzeń obejmującą pompy odwadniające, pancerne, spalinowe, ściekowe i do trudnych warunków pracy.
 
 


Serwis Twitter
Najświeższe informacje dotyczące firmy Xylem możecie Państwo znaleźć w serwisie Twitter.