Xylem w Polsce

 
Xylem jest międzynarodowym koncernem który sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach. Firma posiada w swoim portfolio silne marki i tworzy innowacyjne rozwiązania w oparciu o wysokowydajne technologie zużywające mniej energii, ograniczające koszty eksploatacji i oferujące użytkownikom ekologiczne rozwiązania.
 
W Polsce międzynarodowa korporacja Xylem jest reprezentowana poprzez trzy firmy Lowara Vogel Polska, Xylem Shared Services i Xylem Water Solutions Polska.
 
 
Lowara Vogel Polska
 
Lowara to silna światowa marka oferująca rozwiązania dla technologii wody, ścieków, HVAC i ochrony przeciwpożarowej w budownictwie, rolnictwie, infrastrukturze użyteczności publicznej oraz przemyśle.
 

 
 
Zakład produkcyjny w Strzelinie jest częścią amerykańskiego koncernu Xylem będącego liderem w zakresie dostarczania efektywnych rozwiązań związanych z obiegiem wody. W zakładzie Lowara Vogel Polska produkowane są silniki elektryczne i pompy suche i zatapialne.  
 
Lowara Vogel Polska Sp. z o. o.
ul. Kazimierza Wielkiego 5
57-100 Strzelin
Tel. +48 71 769 39 00
E-mail: info.lowarapl@xyleminc.com,
E-mail dla aplikujących: praca@xyleminc.com  
 
 
 
 
 
  
  
 
Xylem Water Solutions Polska
 
Firma Xylem Water Solutions Polska działa w branży wodno-ściekowej i oferuje sprzedaż urządzeń i rozwiązań korporacji Xylem marek Flygt, Godwin, Leopold, Lowara, Sanitaire, Wedeco a także innych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Oferuje wsparcie i pomoc dla użytkowników końcowych, projektantów a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń i systemów.
 
Xylem Water Solutions Polska Sp. z o. o.
ul. Karczunkowska 46
02-871 Warszawa
Tel. +48 22 735 81 00
E-mail: info.poland@xyleminc.com 
Internet: www.xylem.pl  
 
 
 
​​​​