KONTAKT OSS

Hovedkontor for Xylem i Norge 

 

Vår fakturaadresse   
Xylem Water Solutions Norge AS, Xylem Shared Services Sp. S o.o,  Ul. Grabarska, 50 - 079 Wroclaw, Poland

* fakturaer

 

navn tittel telefon E-post​
Stålfjæra 14, 0975 Oslo

 Klikk for kart
  1. Telefon: 22901600
  2. fax:        22901696
firmapost@xyleminc.com

Arne Håkon Burdal ​Daglig leder
  1. Telefon: 22901600
  2. Mobil: Mobil: 41668651
arne.burdal@xyleminc.com

Claire W. Ramstad Nordic Marketing Manager

Telefon: 22901600

Mobil: 40060700

claire.ramstad@xyleminc.com

 

 


​​Rune Rystad  Interim salgssjef Norge

Telefon: 22901600

Mobil: 41405000

 

rune.rystad@xyleminc.com

Kari Merete Myhr HR business Partner

Telefon: 22901631

Mobil: 97003777

kari.myhr@xyleminc.com

Cathrine Nordahl HR Manager Norway & Nordics

Telefon: 22901603

Mobil: 90813522
cathrine.sorlie@xyleminc.com

Jarle Westby Utviklingsdirektør Mobil: 41583066 jarle.westby@xyleminc.com

Rune Østvold ​Segment Manager BS ​Telefon:

22901611

 

Mobil: 90833887

rune.ostvold@xyleminc.com
Vidar Grønvold ​​​Logistikksjef

Telefon: 22901620

Mobil: 91124340

vidar.gronvold@xyleminc.com

Camilla Karlsson Økonomisjef ​Telefon: 22901623 Mobil:     48288471 camilla.karlsson@xyleminc.com

​Hege Lindegård ESH&S&Q  Manager Telefon: 22901667

Mobil:    41511695

​​hege.lindegard@xyleminc.com

Line Danielsen Marketing & Office Administrator Telefon: 22901624

Mobil: 99456262

line.danielsen@xyleminc.com

Maria Fjellman    

​​Transport Manager Nordic Region

Segment Manager W&WW Norway  

Telefon: 22901666

Mobil: 91758593

maria.fjellman@xyleminc.com
Trygve Heigre Segment Mananger M&C / Automasjon
Telefon: 51635934
Mobil:     91816438
trygve.heigre@xyleminc.com

Tore Habberstad Segment Mananger Dewatering
Telefon: 22901655
Mobil:     95103913
tore.habberstad@xyleminc.com
Mårten Kyte Teknisk sjef

Telefon: 22901660

Mobil:     97778611

maarten.kyte@xyleminc.com
Veronica Koster Project Engineer / CAD Designer
 
Telefon: 22901635
Mobil:     92854599
veronica.koster@xyleminc.com

Øyvind Schmidt Prosjektingeniør Fiskeindustri
Telefon: 22901604
Mobil:     90866614
oyvind.schmidt@xyleminc.com

Christer Larsson Prosjektingeniør

Telefon:22901647

Mobil: 90268314 

christer.larsson@xyleminc.com

Kristine Lassemo ​Prosjektkoordinator Akvakultur Mobil:    91129888 kristine.lassemo@xyleminc.com

Arild Heimlid Segmentsjef Industri
Telefon: 22901648
Mobil:     95854947
arild.heimlid@xyleminc.com

Ole Christian Strømberg Prosjekt koordinator Akvakultur Mobil:     97794242 ole.christian.stromberg@xyleminc.com
​​Ronny Haugland ​KAM Akvakultur Mobil: 41546079 ronny.haugland@xyleminc.com

Petter Frivold Applikasjonsingeniør Industri
Telefon: 38144388
Mobil:     93032356​
petter.frivold@xyleminc.com

Leif Gunnar Kvamme Key Account Oil & Gas
Telefon: 38144384
Mobil:     47454242

leif.g.kvamme@xyleminc.com

 


Asbjørn Husby

Produktansvarlig

Wedeco uv.

Mobil:    46841240​
asbjorn.husby@xyleminc.com

​ ​Kristoffer Solheim

Sivilingeniør automasjon - 

M & C

 
Mobil: 91527002
kristoffer.solheim@xyleminc.com

John Kenneth Midtun Ingeniør automasjon - M&C john.midtun@xyleminc.com

Bjarte Ljøkjell Ingeniør automasjon - M&C Telefon: 73825339 Mobil: 46856243 bjarte.ljokjell@xyleminc.com

Anders Prestaasen Prosjektkoordinator Telefon: 22901661
Mobil:    95796514
anders.prestaasen@xyleminc. com

Knut Skaramyren Ass. Innkjøpssjef ​Telefon: 22901605 knut.skaramyren@xyleminc.com

Jonas Westman Logistikk koordinator / Innkjøper​
Telefon: 22901651
Mobil:     95866981
jonas.westman@xyleminc.com
Eirik Fjeldstad Lagersjef
Telefon: 22901601
Mobil:     40465544
eirik.fjeldstad@xyleminc.com
Åke Larsson Lagermedarbeider​​
Telefon: 22901652
Mobil:     95874652​
ake.larsson@xyleminc.com
Rune Eriksson Lagermedabeider Mobil: 95074016 rune.eriksson@xyleminc.com

Terese Zimmermann Regnskapssjef

Telefon: 22901628

Mobil: 41462874

terese.zimmermann@xyleminc.com
Olaf Selstad Kredittsjef
Telefon: 22901625
Mobil:     41519212
olaf.selstad@xyleminc.com
Thor-Inge Jacobsen IT-ansvarlig
Telefon: 22901630
Mobil:     90878127
thor-inge.jacobsen@xyleminc.com
Cennet Can

Ordre/

Fakturabehandler

Telefon: 22901626 cennet.can@xyleminc.com
Karin Enoksen Regnskapssekretær Telefon: 22901627 karin.enoksen@xyleminc.com
Ahmed Ellaq ​Prosjektingeniør Teknisk

Telefon: 22901664

Mobil:     40282478

ahmed.ellaq@xyleminc.com