Xylem Water Solutions Türkiye'ye Hoşgeldiniz

 

​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Impeller Dergisi, Şimdi Online

Impeller Dergisi, Şimdi Online

Su ile ilgili konular, sorunlar ve teknolojik gelişmeler hakkında 50 yıllık habercilik sürecinden sonra Xylem Impeller dergisi artık online. Impeller su dünyasını videolar, uzmanlarla yapılan röportajlar ve müşteri çözümleri ile ilgili haberlerle size sunuyor. Impeller Dergisini okumak için tıklayınız.

One World. One company. One Goal.

Xylem strives to efficiently save, protect and control water every day. It's why we share a common goal of solving the world's water challenges...one drop at a time.
 

 
At the Xylem Worldwide Water Show, you can explore our brands and solutions that could play an important role in solving your challenges. Learn more
 
 

Let's Solve Water

Tek Dünya. Tek Şirket. Tek Hedef.

​Xylem, suyun daha iyi kullanımı, suyun etkin bir şekilde korunması ve kontrol altında tutulması için her gün çabalıyor. İşte bu nedenle biz, dünyanın su ile ilgili zorluklarını çözme ortak hedefini paylaşıyoruz... damla damla.​..

Xylect Ürün Seçim Programı

Xylect Ürün Seçim Programı

Xylect, doğru ürünü bulmanıza yardımcı olan, gelişmiş arama fonksiyonları bulunan kapsamlı bir ürün veritabanıdır. Xylect ürün seçim programına erişmek için tıklayınız. Xylect

Pompa Kiralama Hattı

Pompa Kiralama Hattı

Anadolu Flygt, pompa kiralama sitesi için tıklayınız. Anadolu Flygt kiralık pompa hattındaki ürünlerin teknik bilgileri ile kiralama fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Xylem Hakkında

Xylem |’zīləm|
Xylem’ın artık iki anlamı var :
1) Suyu köklerden yukarı taşıyan doku
2) Önde gelen küresel su teknolojileri şirketi
 
Xylem olarak biz, dünyamızın temiz su ihtiyacını sağlamada yaratıcı çözümler üreten, ortak bir amaç altında toplanmış 12.000 personele sahip büyük, küresel bir şirketler grubuyuz. Suyun daha iyi kullanımı, korunması ve gelecekte yeniden kullanılması için yeni teknolojiler geliştirmek  yaptığımız işin esasını oluşturuyor. Suyu transfer ediyor, arıtıyor, analiz ediyor ve çevreye yeniden kazandırıyoruz. Biz,  suyun evlerde, binalarda, fabrikalarda ve çiftliklerde daha verimli kullanımını sağlayan seçenekler sunuyoruz.  150’den fazla ülkede, her biri kendi alanında öncü olan markalarımız ve uygulamadaki uzmanlığımızla bizi tanıyan müşterilerimiz ile aramızda yaratıcı özelliğimizle desteklenen güçlü ve köklü bir bağımız bulunmaktadır.  
Flygt  Experior™ : Güvenilirlik. Verimlilik. Sadelik.​

experior sağ banner.JPGFlygt Experior, son teknoloji hidrolik kısmı, üstün verimlilikteki motorlar ve akıllı kontrollerden oluşan üç ana işlevin avantajlarını içerir. Flygt Experior, kurulumu ve çalıştırılması kolay tek bir paket ile, geleneksel atık su pompalarına göre %50’ye kadar enerji tasarrufu sunuyor. Hidrolik, motor ve akıllı kontrollerde en iyiyi bir araya getiren Flygt Experior, bugün piyasada bulunan en güvenilir, en çok enerji tasarrufu sağlayan ve en kullanıcı dostu atık su pompalama sistemidir. 

Bu yeni teknoloji hakkında detaylı bilgi için 0262 677 16 77 nolu telefon numaramızdan bizi arayabilir yada Flygt Experior sitesini inceleyebilirsiniz. 

Haberler

Haberler_Banner.jpg

Son Haberler

14.03.2016

FLYGT Ready ailesinin yeni modeli : Ready 4L

Şimdi ailenin yeni üyesi Flygt Ready 4 L tasarımındaki yeni özellikleriyle öne çıkıyor.  ​

05.10.2015

Flygt’ın yeni mikseri enerji maliyetlerini %50’ye kadar düşürüyor

Xylem enerji maliyetlerini %50’ye kadar düşüren Flygt’ın dahili hız kontrollü yeni mikserini sunar​

20.01.2014

Türkiye'de bir ilk : 3 metre çapında, 3 pompalı SPM Pompa İstasyonları

​ANADOLU FLYGT, SPM Paket Pompa İstasyonlarının satışına başladı.

05.06.2013

ANADOLU FLYGT, GE Roots TurboMAX markasının Türkiye distribütörü oldu.

​Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı Xylem şirketi ortaklığı ile sürdüren Anadolu Flygt, GE Roots TurboMAX markasının Türkiye distribütörü olarak portföyünü genişletiyor. 

14.05.2013

XYLEM, yeni ürettiği Flygt BIBO dalgıç drenaj pompasının lansmanını yaptı.

​​Dünyanın en zorlu su sorunları üzerine odaklanmış lider, global su teknolojisi firması Xylem Inc. (NYSE: XYL) dalgıç pompaların simgesi haline gelmiş ve son derece popüler olan Flygt BIBO pompası model alınarak geliştirilen yeni bir dalgıç drenaj pompa serisini lanse etti.

Xylem Haberler ve Etkinlikler merkezi  ​sizleri Xylem hakkında doğru bilgiye anında erişim sağlayacaktır. Bu sitede güncel yada arşivlenmiş içerikler içinde Xylem'in etkinlikleri, haber bültenleri ile haberlerini bulacaksınız.​

Anadolu Flygt Hakkında

Anadolu Flygt portföyünde, dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon, mono pompalar, hava üfleyicileri gibi bir çok ürün grubu bulunmaktadır. Anadolu  Flygt, Türkiye genelinde satış öncesi mühendislik çalışmaları ile birlikte ürün ve sistem temini, montajı, satış sonrası hizmetleri, geniş kiralık pompa hattı ile kiralama hizmetleri vermektedir. Her biri alanında dünya lideri olan, temsilciliğini yürüttüğü markaları:  Xylem şirketi bünyesinde  Flygt, Godwin, Sanitaire, Leopold, Wedeco ile diğer temsilcilikleri Howden,  Mono Pumps ve TurboMAX'dır.

Anadolu Flygt Pompa Paz.ve Tic. A.Ş.
Merkez ve Teknik Servis
Gebze Organize Sanayi Bölgesi
1000. Cd. No:1015, 41420
Çayırova / KOCAELİ
Tel       +90 262 677 16 77
Faks    +90 262 677 16 60-70
E-posta flygt@anadoluflygt.com.tr 
  
Ankara Bölge Müdürlüğü
Green Businness Center Kızılırmak Mah.
1443 Cd. No:22/19, Çukurambar 06520
Çankaya / ANKARA
Tel       + 90 312 447 6041
Faks    + 90 312 447 6826

www.kiralikpompaburada.com


Anadolu Flygt'ı 

sosyal medyada takip edin! 

​ ​ ​
icon_facebook.png
icon_twitter.png 
icon_youTube.png 
Xylem - LinkedIn.jpg  
​​


Google+